O projektuBytový dům získá kompletní rekonstrukcí a nástavbou celkem 59 bytových jednotek. Navržené dispozice bytů velikosti 1+kk jsou promyšlené do nejmenších detailů a představují chytré řešení malých městských bytů. Výměry bytových jednotek jsou od 19 m2 do 39 m2 . Díky nástavbě a ustoupenému poslednímu podlaží mají střešní byty terasy s jedinečným výhledem na dominanty města Brna.

Rezidenční projekt Na Ponávce je situovaný v bezprostřední blízkosti centra města a poblíž rozvíjející se lokality, která se v krátkodobém horizontu zcela promění. V sousedství Rezidence je plánována výstavba administrativního komplexu Edison Center, která mimo jiné poskytne dvě patra nákupních galerií. Další významnou výstavbu v okolí představuje nový kancelářský komplex Vlněna Office Park vyrůstající v areálu bývalé brněnské textilky. Tyto administrativní prostory podpoří bohatá zeleň a obchodní prostory s restauracemi, lékárnami a službami. Samotná blízkost centra města, kdy pěší vzdálenost od Rezidence Na Ponávce je pouhých 300 m, poskytne majitelům bytových jednotek veškeré benefity městského života. Pokud by rezidenti naopak zatoužili po přírodě, tak nejbližší park Sady osvobození je vzdálen pouhých 270 m, do parku Lužánky lze dojít procházkou za pár minut. Cyklisté zase uvítají nedalekou cyklostezku vedoucí podél řeky Svitavy.

Nadstandardní dopravní obslužnost mhd zajišťují tramvajové linky 1, 2, 4, 8, 9, 10, 11 v blízkém okolí Rezidence. Nejen to poskytuje snadný transfer na hlavní autobusové a vlakové nádraží vzdálené pouhých 750 m.


Průkaz energetické náročnosti budovy

Brožura se standardy

Postup při koupi bytu
Rezervační smlouva


Rezervační poplatek ve výši 2,6 % + DPH z celkové kupní ceny splatný do 5 dnů od uzavření rezervační smlouvy.Uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní


Úhrada 15 % kupní ceny do 10 dnů od podpisu smlouvy o budoucí smlouvě kupní.Oznámení o provedení hrubé stavby


Úhrada 35 % kupní ceny do 30 dnů od doručení oznámení o dokončení hrubé stavby, zápisu Prohlášení vlastníka do katastru nemovitostí a vkladu zástavní smlouvy ve prospěch financující banky klienta do katastru nemovitostí.Oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek


Úhrada 35 % kupní ceny do 10 dnů od doručení oznámení o provedení rozvodů instalací a omítek.Kolaudace stavby


Doplatek 15 % kupní ceny do 10 dnů od doručení oznámení o kolaudaci stavby, před podpisem kupní smlouvy.Podpis kupní smlouvy a předání bytové jednotky


Partneři projektu
Investor

Výhradní prodejce

Realitní kancelář specializovaná na prodej developerských projektů a vyhledávání investičních příležitostí v oblasti realit.

Architekt projektu


Architektonické studio, které klade mimořádný důraz na jednoduchost celkové koncepce. V návrzích důsledně redukuje množství použitých prvků i členění interiéru a nechává vyznít přirozené elementy jako je světlo, výhled, prostor, materiál, zeleň.
Generální projektantMladý energický tým projektantů, architektů a odborníků naplňující sny svých klientu, od rodinných domů, přes bytové domy, kanceláře až po výrobní objekty. Nenavrhujeme si pomníky, ale domy dle potřeb jejich budoucích uživatelů.

Generální dodavatel

Firma I. VYŠKOVSKÁ STAVEBNÍ s.r.o. se svým charakterem řadí mezi středně velké firmy s celorepublikovou působností a dlouholetou tradicí. Mezi její klíčové obory patří občanské stavby, revitalizace staveb, projekty pro průmysl a to pro veřejné i soukromé investory. Jsme společností, která nabízí svým obchodním partnerům vysokou kvalitu a spolehlivost při realizaci jednotlivých zakázek.

Dodavatel koupelen a podlahKeraservis se specializuje na koupelny od jejich návrhu až po realizaci. Dodává kvalitní obklady a dlažby, podlahy, sanitární keramiku, vodovodní baterie, sprchové kouty a zástěny, luxfery a mnoho doplňků do koupelen. Mimo jiné je dodavatelem venkovních dlažeb a obkladového kamene. Inspiraci pro vaši koupelnu můžete načerpat na showroomech v Praze, Brně a Ostravě.
Dodavatel dveří

SOLODOOR a.s. je přední český výrobce interiérových dveří a obložkových zárubní, který je na trhu od roku 1997. Díky investicím do výrobních technologií se jedná o nejmodernější výrobu dveřních kompletů v ČR. Držitel ocenění CZECH MADE a ekoznačky EKOLOGICKY ŠETRNÝ VÝROBEK

Technický dozor stavby

Jan Mittag

Napište nám


Na dotazy reagujeme do 1 pracovního dne. Potřebujete-li urgentní vyřízení, zavolejte prosím na níže uvedené tel. číslo.


+420 734 247 407 | info@rezidencenaponavce.cz

Vaše zpráva
E-mail must be valid and message must be longer than 1 character.
Your message has been sent successfully.